Новини

ЦВК Грузії оголосили про проведення другого туру виборів


Центрвиборчком Грузії оприлюднив остаточні підсумки першого туру виборів президента країни і прийняв рішення про проведення 28 листопада другого туру голосування. За даними ЦВК, до другого туру пройшли незалежний кандидат Саломе Зурабішвілі, яку підтримує правляча партія «Грузинська мрія» , і кандидат від партії «Єдиний Національний рух» Грігол Вашадзе.

Зурабішвілі отримала в першому турі 38 цілих і 64 сотих відсотків голосів, Вашадзе — 37 цілих і 74 сотих. В очікуванні оголошення дати другого туру виборів ситуація в країні залишалася напруженою. Прем’єр-міністр Грузії Мамука Бахтадзе звинуватив Вашадзе і ЄНД в прагненні взяти реванш.

«Колишня правляча партія «Єдиний Національний рух» рветься до влади з відкрито реваншистськими прагненнями. У нас є підстави і надії на те, що виборці Грузії на президентських виборах проголосують за прогрес, за європейський розвиток країни, а не за реваншистів», — заявив прем’єр.  Раніше прогнозувалося, що другому туру бути, адже жоден із виборців не набрав потрібних 50% голосів.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ