Новини

У Броварах відбулась виставка міні-моделей військової техніки

У суботу, 17 лютого у приміщенні МЦК «Прометей» пройшла виставка зменшених моделей військової техніки «Мікро модель – 2018».  Вона була присвячена 90-річчу руху техніків. Сам конкурс було проведено ювілейний 25 раз. Серед експонатів відвідувачі могли побачити танки, літаки, підводні човни та кораблі переважно часів другої світової війни.

Ярослав КУЛІШ

Під час виставки було представлено неймовірне різноманіття техніки: авіація, танки, бронетехніка, залізничний транспорт, фігурки воїнів. Всього було представлено 850 моделей. Здебільшого учасники виставляли експонати часів другої світової війни. Але глядачі могли  побачити також як новітні, так і часів середньовіччя. Від спартанських воїнів до сучасної авіації. Свої колекції демонстрували в основному кияни та броварчани. Реакція відвідувачів говорила сама про себе: дорослі і діти детально розглядали кожну представлену машину.

  

  

«Ми вирішили прийти на виставку родиною. Дітям дуже цікаво, та і мені з чоловіком теж. Багато гарних експонатів. Було б добре проводити у місті подібні заходи частіше»,- розповіла відвідувач виставки Вікторія Демчишин.

А от про що розповіли нам самі моделісти – читайте у наступному номері газети ПравдаТут.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ