Новини

У Броварах відкрився новий сучасний парк

Компанія «Альянс Новобуд» за відносно короткий термін завершила перший етап будівництва нового паркового комплексу. Днями експерт ринку нерухомості Юрій Мавродієв повідомив про результати будівництва нового парку.

Анна МУРАШКО

Приблизно рік тому компанія «Альянс Новобуд» заявила про намір створити новий парк. Тоді було проведено консультацію з місцевим цивільним активом, результатом якої став меморандум між забудовником і громадою. Компанія взяла на себе низку зобов’язань екологічного характеру.

Днями наша редакція зустрілася з експертом ринку нерухомості, колишнім керівником компанії «Алекса Груп» Юрієм Мавродієвим, який розповів про результати будівництва нового парку. Саме Юрій Мавродієв свого часу брав безпосередню участь у процесі складання та підписання вищезазначеного меморандуму.

«При створенні парку були максимально збережені наявні зелені насадження. З настанням весни «Альянс Новобуд» розпочне висадження нових рослин. Причому, як компанія і обіцяла жителям міста, це будуть «дорослі» чагарники і дерева. Такий підхід дозволить швидко і якісно наростити зелену зону. За роки роботи в місті «Альянс Новобуд» уже висадив понад 3 тис. рослин».

Парк займає площу понад 4 га. Його основою став сосновий бір, у якому силами забудовника були проведені роботи із благоустрою території, прокладені доріжки для піших і велосипедних прогулянок, встановлений дитячий майданчик і декоративні архітектурні елементи, побудована парковка для автомобілів і двоколісного транспорту. Компанія також подбала про лавки, смітники і паркові LED-світильники, виконані за індивідуальним замовленням забудовника.

     

 

«Загалом компанія «Альянс Новобуд» витратила близько 10 млн грн на створення тієї інфраструктури, яка є на сьогоднішній день. У цю суму входить заплановане на весняний період будівництво двох спортивних майданчиків та зони тренажерів, а також низка інших об’єктів для комфортного відпочинку. До кінця другого кварталу наступного року все буде виконано. Уже є можливість гуляти по парку, а дітям гратися на дитячому майданчику. Основна ідея полягала у створенні комфортного середовища існування. Ми піклуємося не тільки про будівництво квадратних метрів, але і про комфортне життя для людей», – підкреслив Юрій Мавродієв.

Думки відвідувачів парку

«Зміни в парку подобаються. Раніше тут була занедбана територія, тепер стало набагато краще. Подобаються лавки, смітники і LED-світильники», – зауважує Олександра Борейко.

«На даний момент усе влаштовує, – коментує Лариса Андріївна. – Тепер тут приємно відпочивати, діти можуть гратися на майданчику. Звичайно, не все ще готове, але, сподіваюся, до весни все буде зроблено, як і заплановано».

«Територію окультурили, необхідно ще навколо доріжок насадити кущів, квітів і буде гарно. А взагалі парк потрібен, це правильно. Район великий, багато будинків і немає зеленої зони. Тому чудово, що взялися за цей парк», – розповідає Петро Кириченко.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ