Новини

У Броварах зріжуть 108 дерев

У Броварах міська рада дозволила зрізати 108 дерев. Найбільше зелених насаджень підуть «під ніж» на перетині вулиць Симоненка та Кобилянської.

Раніше на вулиці Симоненка у Броварах був квітучий фруктовий сад. Сьогодні ж ця територія перебуває під приватною забудовою. У вже елітному районі броварчани відгородились один від одного високими парканами. А за тим самим садом ніхто й не доглядав. Відтак дерева підуть «під ніж». Тут на перетині із вулицею Кобилянської їх зріжуть аж шістдесят. У міській раді пояснюють, запланована реконструкція – тутешнім жителям вже давно обіцяють хорошу дорогу, а все ніяк руки не доходять. За діло береться відділ капітального будівництва міської ради. Це і є той самий замовник, який звернувся до виконкому із проханням утилізувати насадження. Спочатку просили про 86 дерев, але Постійна комісія з питань обстеження зелених насаджень дозволила знести лише 60. Тепер мають оголосити тендер та вирішити, хто ж пилятиме насадження.

Та це не всі дерева, які мають спиляти у місті. Відтак міська рада дозволила зрізати ще 48 дерев. Тож загалом Бровари втратять 108 насаджень. На вулицях Симоненка – Лісова  зріжуть 15 дерев (територія КП «Броваритепловодоенергія»). На бульварі Незалежності «під ніж» підуть 11 акацій (ділянка ДП «Житло-Сервіс»). Вулиця Шевченка залишиться без 3 ялин, а на Січових Стрільців знесуть від 1 до 10 кленів.

 

Автор: Варвара Хоружинська

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ