Новини

У Броварській міській раді обговорили питання, винесені на депутатську сесію


Вижити на мінімальну зарплату та виконати план. До депутатів Броварської міської ради звернулись медики відділення терапевтичної стоматології міської поліклініки. Вони отримують мінімальну зарплатню, а керівництво закладу вимагає виконувати план роботи – 26 тисяч гривень на місяць.

Звертались до керівництва, та все марно, кажуть медики. Більше того, якщо не виконуватимуть план, погрожують звільненням.

У міській раді пообіцяли вирішити проблему. 

Вирішували депутати питання щодо озеленення міста. За послуги по догляду за зеленими насадженнями в парку Шевченка планували виділити майже 1 мільйон гривень.

Більшістю голосів депутати віддали кошти на поточний ремонт доріг. Вирішували на сесії й інші соціальні питання. Депутати внесли зміни до міської програми з надання соціальної та правової допомоги учасникам АТО та ООС. Наразі їх у Броварах понад тисячу осіб.

На порядок денний винесли питання щодо проведення консультацій з громадськістю. Його затвердила Громадська рада ще у 2017 році.

Броварська міська рада немає відповідного Статуту громади, який повинен передбачати питання щодо громадських слухань. Відтак, рішення депутати не підтримали.

 

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ