Новини

У Броворах пройшло змагання східноєвропейських вівчарок

У парку «Перемога» собаки «кусали» людей, щоправда за попередньою їх згодою. Цими людьми виступили професійні кінологи, які з цими тваринами на «Ти». Все це відбувалося в рамках першого в Україні турніру «Кубок східноєвропейської вівчарки», який відбувся у Броварах.

Східноєвропейська вівчарка – це порода, яка була виведена в СРСР в 1930рр. Це службова собака, пристосована для служби в армії та народному господарстві в різних кліматичних умовах. У рамках змагань на собак «намапади» кінологи з кийками, ножемчи вогнепальною зброєю, вухасті ж – показували свою спритність та вміння захистити свого господаря.

«Це не показ мод та не виставка собак. Мета турніру показати, що собака може не тільки красуватися на виставках,а й довести те, що собака може захищати себе та свого господаря. Кожен бажаючий міг зареєструватися та взяти участь у змаганнях», – коментує Валерій Висоцький, один з організаторів змагань.

«Це гарна практика перевірки якостей своєї собаки. Я привела свого пса для перевірки його фізичних даних», – ділиться думкою господар собаки Локі, Ірина Комісарова.

По завершенню всі учасники могли отримати призи у різних номінаціях. Відтак «Найдальший учасник» перемогла Олена Шульгіна з собакою Легенда Русь Герой Алеант, які прибули до Броварів з Олександрії, Кіровоградської області. У номінації «Наймолодший учасник» свій приз отримала Єлизавета Чешко та її собака Перун Флер. Собаці всього 10 місяців. У номінації «Ветеран змагань» переміг 9-річний пес Тагір. Його господар  – Галина Сизоненко. «За підтримку робочих якостей в породі» свою перемогу одержав пес Локі та її господар Ірина Комісарова. Тетяна Яворська та її собака Беатриса отримали приз в номінації «За вірність традиціям».

Після оголошення перемог в номінаціях, перейшли до найголовнішого. Отже, за результатами змагань «Кубок східноєвропейської вівчарки»:

  • 5 місце Ірина Смолянінова, собака Аріс.
  • 4 місце Тетяна Яворська, собака Шервуд.
  • 3 місце Альона Шульгіна, собака Вео Віват Доблесть.
  • 2 місце Сергій Турок, собака Шварцен Блю Генерал Максимус.
  • І 1 перше місце та перемогу в турнірі одержала Альона Шульгіна та її улюбленець Вео Віват Лайк.

Загалом всі учасники отримали свої призи від спонсорів: корми, кубки, дипломи, медалі. Собаки, які зайняли місця з третього по перше отримали іменні нагрудники. Додамо, що участь в турнірі брали 15 учасників. Це перший турнір в Україні, якийпроходив саме для цієї породи собак.

Автор: Павло Башинський

 

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ