Новини

У Бучі відкривали міжнародний музичний «О-Фест»


Яскраві костюми, професійні артисти та жива музика. На Київщині відбувся шостий фестиваль опери та оперети. Цього року він розмістився на трьох локаціях: у міському парку Бучі, столичному Співочому полі та національній опереті. Музичне свято відкрила театральна хода та жива музика. Підготовку до події за участі світових артистів розпочали ще минулого року, запевняють організатори.

Фестиваль відвідують не лише імениті артисти, а й дипломати країн-учасниць. Керівник Київського національного театру оперети Богдан Струтинський переконаний, Україна достойно прийняла іноземців. Цьогоріч «О-Фест» відвідали іноземці з 13 країн світу. Кажуть, хоч фестиваль і молодий, порівнюючи із світовими заходами, проте досить успішний.

За два дні глядачі побачили виступи танцювальних колективів, почули джаз-виконавців, класичні твори, поп-рок та сучасну електронну музику. Яскравим акордом першого дня фестивалю став Гранд-концентр, який тривав упродовж 4-х годин. А окрім виступів, відвідувачів фестивалю супроводжувало безліч майстер-класів, кулінарних шоу, виставок картин та народних ремесел.«О-Фест» започаткували працівники Київського національного академічного театру оперети ще в 2013 році.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ