Новини

У Чехії відбулися акції проти призначення Бабіша


За день до повторного призначення голови руху ANO, мільярдера Андрея Бабіша прем’єром Чехії, у багатьох містах країни відбулися акції протесту. Громадяни зібралися, щоб висловити незгоду з рішенням президента Мілоша Земана, який призначив Бабіша на цю посаду. Плакати, що тримали учасники акції, нагадували про те, що Андрей Бабіш є обвинуваченим у справі про махінації з європейськими дотаціями.

Без уваги протестувальників не була також підозра у співпраці в минулому з комуністичною спецслужбою повторно призначеного прем’єра. Учасники акції також тримали плакати «Комунізм ― більше ніколи» і «Зупиніть злочинну комуністичну ідеологію» і фотографії жертв комуністичного режиму в Чехословаччині.

Бабіш досяг домовленості про створення коаліції з чеською Соціал-демократичною партією, представники якої в середині червня проведуть голосування з питання формування коаліції. Ймовірний союз отримає 93 місця з двох сотень в Палаті депутатів, що означатиме необхідність заручитися підтримкою комуністів. Петицію проти подібного альянсу вже підписали понад чверть мільйона чехів.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ