Новини

У Чернівцях через дискримінацію та порушення прав жінок змусили зняти рекламу з білборда


Напівоголена дівчина, з відкритим ротом. Ця креативна реклама кафе викликала неабиякий резонанс у Чернівцях. Опублікували її у Facebook представниці Ліги захисту прав жінок. Обурюються,- на білборді— усі натяки на сексуальні стосунки. А жінка є тією самою прекрасною, яка не має жодного стосунку до рекламованого продукту.  Активісти написали скаргу до Державної служби захисту прав споживачів. Експертний висновок однозначний – порушення й справді є.  За сексизм власників закладу оштрафували на 1250 гривень. Замовник провину визнав та демонтував білборд . У кафе, яке і популяризували таким чином, коментувати недобросовісну рекламу не забажали.

Є  ще одна сексистська реклама, утім уже львівського кафе. На відео дівчата розповідають, який саме кальян їм подобається. Здавалося би, нічого дискримінаційного. Втім неоднозначними репліками і жестами вони провокують глядачів до еротичних думок.  Прославилася й реклама магазину техніки, де заохочують покупців вульгарними гаслами на кшталт: «Взяла кредит, а не те, що ти подумав».

Ще є рекламний ролик автозаправних станцій з провокативною назвою «Люблю, коли вона заводиться».  Викликала хвилю обурення громадськості й реклама київської перепічки, де зображені оголені частини жіночого тіла.  У таких випадках юристи радять писати скарги. Лише за 4 місяці активісти виявили 240 порушень секситських висловлювань у рекламі. Порушників – оштрафували.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ