Новини

У Гатному відкрили вже 4 сучасний спортивний майданчик


Світові чемпіонки з кікбоксингу, тепер вони зможуть тренуватися не тільки в спорт-залі, а і на свіжому повітрі. Новий сучасний спортивний майданчик для юних спортсменів відкрили в Гатному. Дівчата вже оглянули територію, кажуть задоволені, що тепер ще й тут зможуть тренуватися.

Вже 4 спортивний майданчик відкривають у Києво-Святошинському районі. Черговий новітній майданчик збудували, аби популяризувати спорт серед молоді і зробити його доступним для всіх охочих. Голова районної державної адміністрації запевняє, що це не остання сучасна споруда із запланованих.

Києво-Святошинський район дав старт для розбудови подібних майданчиків. По всій столиці таких споруд одиниці. Ініціатори проекту,створюючи майданчик,прагнули зробити його доступним не лише для тамтешніх школярів, а й для професійних спортсменів.  Місце, де кожен охочий зможе зайнятися своїм видом спорту. Тут і справжнісінький боксерський ринг, груші, тренувальні манекени, канати та багато іншого. Тутешня малеча вже випробувала приладдя.

Приїхали на відкриття і народні депутати. Ініціативу спортивної нації підтримав Артур Палатний. Чоловік запевняє мотивувати молоде покоління потрібно завжди, а в часи війни – першочергово.  Тож молодь Гатноговже отримала сучасний спортивний майданчик. Тепер на уроках фізичної культури школярі зможуть не тільки грати у м’яча, а й тренуватися поряд з вже видатними спортсменами.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ