Новини

У Харкові шахраї нажили на псевдо-розмитненні євроблях біля 2 мільйонів гривень


Харків’янка Алла не встигала розмитнити євробляху. Адже пільговий період завершується 22 лютого. Потім доведеться платити повну вартість. Тож звернулася до місцевих брокерів.

Жінка заплатила бізнесменам 3 тисячі доларів. За ці гроші вони обіцяли за 10 днів розмитнити автівку. Однак, як тільки отримали гроші, почали тягнути час, а потім взагалі перестали відповідати на дзвінки. І у таку пастку потрапили сотні харків’ян. Дехто довірив навіть документи на транспорт і ключі від своєї автівки. Зрозумівши, що їх обдурили, люди пішли у поліцію.

А це відео виклала в інстаграм дружина одного з горе-бізнесменів одразу після афери. На ньому чоловік буквально купається у грошах. Після того, як справою зацікавилися правоохоронці, жінка видалила акаунт. Де зараз цей шахрай і ще один його спільник не відмомо. Із групи затримали лише одного. 50-річному Геннадію Мацюкіну вже оголосили про підозру. Утім він переконує – нікого не обдурював. Мовляв, автівки уже декілька років і справді привозить в Україну, але розмитнює їх не він. Переконує, його підставили.

Тим часом у прокуратурі його все ж вважають причетним до махінацій. Адже чоловік радив покупцям псевдоброкерів.

Шахраї видурили у автомобілістів 2 мільйони гривень, за це їм загрожує від 5 до 12 років в’язниці. Тим часом юристи радять, в не платити брокерам готівкою, і бути уважнішими. Загалом за майже 3 місяці дії закону про розмитнення авто на єврономерах власники легалізували 80 тисяч автомобілів. Євробляхерам це коштувало понад 5 мільярдів гривень. Однак, узаконити машину встигають не всі. Адже удень усі митниці можуть пропускати до 3 тисяч авто. А євроблях за неофіційною статистикою у нас до трьох мільйонів.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ