Новини

У Кривому Розі біля будівлі ПАТ «Криворіжгаз» відбувається мітинг


Другий Алчевськ підкрався непомітно. У Кривому Розі біля будівлі ПАТ «Криворіжгаз» зібралися десятки розлючених містян. Мета учасників мітингу – переконати газового монополіста в необхідності поставок газу на котельні «Теплоцентралі», адже поки газовики перекидають відповідальність на тепловиків а тепловики на газовиків, люди у своїх домівках замерзають. Газовий монополіст відмовився поставляти паливо на котельні «Теплоцентралі», ігноруючи рішення протоколу міської ради. Попри відмову, тепловики все одно запустили чотири з необхідних шести котелень. У відповідь «Криворіжгаз»  спробував перекрити опалення дистанційно. Сьогодні ж до стін підприємства вийшли десятки розлючених людей. Вони прорвались до будівлі, аби особисто поспілкуватися з керівництвом компанії.

Однак півгодинні переговори завершились нічим. У «Криворіжгазі»  пропонують звернутися у фонд Держмайна, до якого належить «Криворізька теплоцентраль», і вирішувати питання з боргами і лімітами на газ. Мовляв, перш, ніж подати газ в котельні, хочуть бачити гарантії від держави і зобов’язання  «Теплоцентралі»  по виплаті 350 мільйонів гривень боргу. утім, за версією активістів, держбюджет також заборгував «Теплоцентралі» суму в понад 200 мільйонів. Тим часом, внаслідок конфлікту двох держпідпримств без тепла залишається половина Кривого Рогу.

У результаті група з п’яти учасників переговорів зайшли в кабінет керівника, давши гарантії, що на час перемовин учасники мітингу вщухнуть. Керівництву «Криворіжгазу» пред’явили рішення суду і вимогу все ж таки включити непрацюючі котельні. Учасники переговорів аргументують це рішенням суду, яке забороняє організації блокувати поставки газу.

Відмовившись здавати позиції, мітингувальники запалили кількадесят автомобільних шин перед будівлею газопостачальної компанії. Напередодні схожий інцидент стався і поряд з домівкою директора ПАТ «Криворіжгаз» Віталія Колесника. Саме його місцеві звинувачують у зриві  теплопостачання. Мітингарі, аби зігрітися, палили дрова в бочках.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ