Новини

У Києві мати втопила в озері 2-ох дітей


Тіла двох дітей, хлопчика і дівчинку знайшли в озері Дарницького району столиці. 6-річну Ганну та 5-річного Данила ще за день до того розшукувала поліція. Мати дітей забрала малечу з дому і пішла, не зачинивши двері. Колишній чоловік запідозрив щось не добре і повідомив у поліцію. А пізніше стало відомо, що  жінка втопила дітей в озері.

Як повідомляє поліція, сім’я переїхала з Криму і вже потрапляла до поля зору правоохоронців. Подружжя розлучилось, однак чоловік підтримував стосунки з дітьми. Сусіди кажуть, що підозрювана була замкнутою, практично ні з ким не спілкувалась. Ба більше, жінка працювала в дитячому садочку. З місця вбивства вона втекла, знайшли її вже під Черніговом.

Жінка запевнила правоохоронців, що пішла купатися з ними на озеро і ті втопилися. Хотіла накласти руки і на себе, але так і не змогла. Пізніше горе-матір заявила, що «так дітям буде краще». В соцмережах люди ж роблять свої припущення щодо такого вчинку.   Наразі жінка проходить психіатричну експертизу, правоохоронці мають визначити її осудність. Їй загрожує покарання до 15 років позбавлення волі або ув’язнення довічно.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ