Новини

У Києві невідомі заблокували в’їзд і виїзд маршрутних таксі на зупинку


Рекет посеред білого дня. В Україні почастішали випадки, коли учасники кримінальних кіл починають вимагати гроші з водіїв міжміських маршруток. Одна із подібних історій днями розгорілася біля столичної станції метро «Чернігівська».  Невідомі хлопці, які представилися членами «Національного корпусу», заблокували в’їзд і виїзд маршрутних таксі на зупинку. Пропускали громадський транспорт лише в разі сплати 50 гривень.

Одна з пасажирок записала інцидент на відео. Вона розповіла, що молодики також не впускали в маршрутки людей, поки водії їм не заплатять. При цьому, вони демонстративно ходили зі зброєю.  На інцидент відреагував лідер партії Андрій Білецький. Він спростував причетність хлопців до Нацкорпусу. Натомість пообіцяв, що члени організації будуть чергувати на зупинці маршруток, щоб зловити вимагачів грошей і покарати їх відповідно до закону.

Тим часом власники компаній-перевізників бідкаються, подібні ситуації зараз відбуваються по всій Україні. Вони не просто блокують маршрутки і не пускають пасажирів до салону, але й погрожують розтрощити транспортний засіб у разі відмови платити данину. Тому деякі міжміські перевізники здалися і платять гроші за посадку і висадку людей на зупинці. Боротися з такими кримінальними діями, кажуть, справа марна. Поліція на такі випадки не реагує так само, як і співробітники СБУ.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ