Новини

У Києві стартувала відкрита навчальна програма «Крок в політику»


IT-сфера не для жінок. Із цим не погоджується Альона. Ця сфера і справді є малопопулярною серед дівчат, але для неї – можливість творчо розвиватись та улюблена професія.  Чому виникає «гендерна нерівність», що говорять фахівці та як цього уникнути в Україні – Альона дізнавалась на спеціальному тренінгу «Гендерна рівність». Він вперше стартував у Києві в рамках проекту «Крок в політику».

Під час тренінгу, фахівець Ольга Неманежина зауважила, що в  Україні є тотальна нерівність, особливо в політиці. До прикладу, у  ВРУ лише 11 % жінок.  Таку різницю фахівці пояснюють перш за все відсутністю фінансових ресурсів у жінок.  Жінка, яка хоче зайнятись політичною кар’єрою зустрічається з проблемами уже на виборах. Конкуренція на окрузі є дуже складною, бо чоловіки задіюють більше фінансовий і адміністративний ресурс, розповідає гендерна експертка.

«Крок в політику» реалізувала депутат Обухівської районної ради Лариса Ільєнко. Це навчальна програма для політиків місцевого рівня, активістів та громадських діячів. В політиці потрібні грамотні люди, розповідає депутат. Саме тому і створила цей проект. Він дозволить політиками стати дієвими та результативними, а виборців – дієво впливати на тих, кого обираємо.

Близько двох десятків слухачів, здебільшого жінки відвідали тренінг «Гендерна рівність». І це лише старт проекту «Крок в політику». Тетяна Кучер поділилася враженнями. Тренінги відбуватимуться раз на місяць.   Долучитись до «Кроку в політику» може кожен охочий. Інформацію про тему кожного заняття можна знайти на сторінці в Facebook автора навчальної програми.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ