Новини

У Києві відбулась презентували конкурс молодих науковці за дослідження в медицині


За період незалежності України ми можемо пишатись багатьма медичними винаходами, які нині використовують провідні країни світу. До прикладу, рідкий струменевий скальпель, годинник-глюкометр, екзоскелет, хірургічний шов-блискавка та інші інновації.
Нині в Україні розпочинається конкурс наукових досліджень в сфері медицини, що фінансуєя Франція. Станіслав хоче спробувати свої сили і взяти участь у ньому, бо впевнений – його дослідження може у майбутньому рятувати людей, які були уражені радіацією.
Нагороду отримають молоді вчені, які хочуть своїми винаходами боротись з болем та полегшити людські страждання, – впевнені організатори конкурсу. Буде всього три переможця, які відповідно отримають 150, 100 та 50 тис. гривень на реалізацію своїх проектів.
Медицина в Україні розвивається як футбол у Бразилії – без футбольного поля, але зі світовими досягненнями. Таке порівняння експерти надали, аби донести – ця галузь має отримати достатнє фінансування.
Взяти участь у конкурсі наукових досліджень та зробити свій внесок у розвиток української та світової медицини можна до 20 березня 2018 року. Всю додаткову інформацію про участь можна знайти на сайті конкурсу.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ