Новини

У Києві відбулося фінальне тренування збірної України «Ігор Нескорених-2018»


Андрій Усач – колишній військовослужбовець окремої мотопіхотної бригади ЗСУ, яка 2014 року прийняла бій в луганському летовищі. Під час мінометного обстрілу чоловік зазнав серйозних поранень лівої частини тіла, але це не заважає йому займатися спортом та відстоювати честь України на міжнародних змаганнях. Андрій розповідає, незважаючи на біль та отримані ушкодження, все одно прагне до перемоги.

Напередодні старту міжнародних «Ігор Нескорених», у Києві відбувся фінальний етап тренування української збірної, що представлятиме нашу державу в Австралійському Сіднеї вже 20 жовтня. Військовослужбовці змагатимуться у шести видах спорту.  Збірну України визначали з числа переможців та призерів  «Національних Ігор Нескорених 2018», що пройшли в Києві у травні. 

Минулого року наші спортсмени вперше брали участь в «Іграх Нескорених», де отримали 14 медалей, 8 з яких золото. Заснував змагання у 2014 році британський принц Гаррі. У них беруть участь національні команди військових або ветеранів, які отримали поранення.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ