Новини

У Києві влаштували акцію «здай кров на висоті пташиного польоту»


Уже впродовж 30 років увесь світ відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом, цього року він проходить під гаслом «Дізнайся свій статус». Від так у Києві влаштували марафон безкоштовних акцій, одна з яких «Тест під хмарами».

Уперше в Україні провели тест на висоті більше сорока метрів. Скористалися новими технологіями, для швидкого результату, використали експрес-тест, який не потребує здачі крові і є безболісним. Єдиною проблемою став мороз, бо робити аналіз бажано за кімнатної температури.

Щоб отримати результат необхідно спеціальною паличкою взяти аналіз слини. А після опустити  тест у розчин, який і виявить ваш статус.  Пройшла свій тест і Вікторія, дівчина регулярно перевіряється, каже так надійніше. Адже знаючи свій діагноз – можна одразу вирішити проблему.

Сьогодні у всьому світі майже 40 млн людей живуть з ВІЛ, а близько 10 млн – про захворювання навіть не підозрюють. Організатори запевняють, подібні акції потрібно проводити частіше. Адже в українців є своєрідний страх чи то нерозуміння, як діяти в ситуації виявлення хвороби. Однак панікувати не варто, в Україні достатньо ліків необхідних для таких пацієнтів, приймаючи які – вірус ви вже не передасте.  

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ