Новини

У Києво-Святошинському районі провели «Форум сім’ї»


Сергій та Наталіящасливе подружжя. У пари 12 дітей і усі всиновлені. Подружжя Гедз – для себе вирішили – стануть прикладом української сім’ї. Адже усіх вони всиновити не зможуть, а в сиротинцях залишаються тисячі малюків, позбавлених батьківського піклування.  З метою збереження та популяризації сімейних цінностей, у Києво-Святошинському районі провели всеукраїнський  «Форум сім’ї».

Підтримка сімей, таких  як подружжя Гедз є пріорітетним для керівництва Києво-Святошинської районної державної адміністрації. Тут виділяють кошти, аби діти та батьки мали належні умови проживання, та отримували психологічну підтримку.

«Форум сім’ї»має на меті захист та зміцнення інституту сім’ї. Учасники форуму працюють в секціях: церква за сім’ю, освіта за сім’ю, громадянське суспільство за сім’ю, ЗМІ, інформаційна політика та державна сімейна політика. Під час форуму відбулись панельні дискусії з представниками різних галузей. Зокрема священнослужителі поділились своїм баченням того, як церква має не лише давати шлюб подружжю, але й підтримувати сім’ю в подальшому її існуванні.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ