Новини

У Києво-Святошинському районі розширили відділення жіночої консультації


У місті Вишневе, що на Київщині, розширили відділення жіночої консультації: відтепер працюватиме ще один корпус. У ньому зробили капітальний ремонт та відкрили чотири кабінети, серед яких операційна та маніпуляційна. У відділенні встановили нове інноваційне обладнання.

Раніше в цьому приміщенні було дитяче відділення, яке перенесли до іншого корпусу. Після об’єднання двох корпусів, пацієнти зможуть отримувати всю необхідну допомогу в одному місці. Адже в новому відділенні з’явився окремий кабінет УЗД-діагностики.

Відділення жіночої консультації єдине в місті. Щоденно в ньому обслуговується понад 250 жінок, а загалом – майже 22 тисячі жінок.

Ремонт проводили у два етапи. У 2017 році реконструювали перший корпус. А минулого року завершили ремонт другого приміщення. Кошти виділяли з районного та місцевого бюджетів, розповіла Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської РДА.

У планах керівництва Києво-Святошинського району покращувати медичні послуги. Найближчим часом планують відкрити амбулаторію у селі Білогородка, відкрити комп’ютерний томограф у місті Вишневе та ремонтувати медичні заклади.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ