Новини

У Київській обласній раді зібрали позачергову 24 сесію 7 скликання


В Київоблраді зібрали позачергову 24 сесію 7 скликання. Був присутній і новий Голова Київської обласної державної адміністрації. Олександр Терещук розпочав із завдань поставлених перед ним Президентом. На порядок денний винесли 2 нагальні питання: реструктуризація заборгованості за газ та зміни в обласному бюджеті. Довго депутати не затягували і проголосували «за» обидві постанови.

Затримання постачання тепла турбує чи не усіх мешканців області. Найбільше проблемою переймаються жителі Києво-Святошинського району. Втім після прийнятого рішення обіцяють подати тепло в батареї. Адже борг, як наголосили на сесії, перед НАК «Нафтогаз» вже погашено .

Однак голова бюджетної комісії не виключає можливість появи нових боргів. Адже з кожним півріччям ціна на блакитне паливо, за її словами, стає все менш доступною для населення.   Чиновники пообіцяли, що вже за день-два кожна квартира, школа та дитсадок, які до цього не опалювались, отримають тепло. Рішення, що затвердили на сесії, вже підписані. Чиновники обіцяють найближчим часом передати їх до НАК «Нафтогаз», аби всі мешканці Київщини отримали тепло в домівках.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ