Новини

У  Львівському обласному центрі зайнятості на обліку перебуває трохи менше ніж 1000 осіб з інвалідністю


Романові  Гуменюку – 26. В 3 роки йому провели невдалу операцію на сердці. І саме вона прикула його до інвалідного візку. Проте це не завадило йому підтримувати активний спосіб життя та вивчитися на юриста. Йому пощастило. Після нетривалих пошуків йому запропонували роботу фахівця документального забезпечення на підприємстві у селі Куровичі. І каже, жодних проблем у роботі в нього не виникає.

У  Львівському обласному центрі зайнятості на обліку перебуває трохи менше ніж 1000 осіб з інвалідністю. А працевлаштовано станом на зараз понад 800-т. Для тих, кому пощастило менше у Львові регулярно організовують ярмарки вакансій для людей з особливими потребами. Нині ж представники більш ніж 20-ти підприємств представили понад 200 вільних робочих місць для особливих людей.

Проте не все так просто. Часом, трапляються роботодавці, які під впливом стереотипів відмовляються брати до себе людей з інвалідністю. Мовляв, такі люди сприяють додатковим навантаженням у роботі підприємства. Однією з довготривалих проблем при працевлаштуванні спеціалісти називають часткову втрату пенсій людей з інвалідністю 3-ї групи. До того ж бувають випадки коли пропонують вакансію на неповний день чи робочий тиждень. А відповідно й значно нижчу зарплатню. Або й взагалі надають неправдиву інформацію.  Якщо у особи з інвалідністю виникли будь-які проблеми при працевлаштуванні, або, можливо, порушення їхніх трудових прав, то необхідно звернутися до управління Держпраці.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ