Новини

У Львівському військовому шпиталі провели тренінг для людей з інвалідністю


Провідні українські лікарі зібралися в медзакладі, аби підвищити рівень знань реабілітологів та розповісти їхнім пацієнтам, що потрібно знати про недугу, через яку вони опинилися прикутими до візка. Володимир відвідав тренінг, бо хотів отримати для себе корисне знання. Яким потім зможе поділитися зі своїми знайомими, котрі також потребують допомоги. Свою травму чоловік отримав під час оборони Луганського аеропорту. І вже 4 роки він прикутий до візку.

На тренінгу лікарі розповідали про дослідження іноземних колег у сфері нейтротравматології. Та пропонували нові методики з- поліпшення стану людей після важких травм. Віталій є директором групи з активної реабіліції у всеукраїнському об’єднанні осіб з інвалідністю. Вже 11 років не може ходити після того, як на відпочинку поламав шийні хребці. Зазначає, що запропонована программа реабілітації схожа на ту, з якою він працює зараз у своїй групі.

Проблеми зі сторони сечо-статевої системи у людей, які отримали травму є найбільш небезпечними, зазначають лікарі. Оскільки ускладення цієї недуги може спричинити фатальні наслідки. Завідувач відділеня відновлювального лікування у Львівському військовому госпіталі зазначає, що існування таких тренінгів зараз дозволяє підвищити рівень надання медичних послуг в рази і за доволі короткий час.

Цей тренінг відбувся у рамках міжнародного проекту «Тім Україна», який розпочався у 2015 році за підримки американських колег. І зараз вони активно співпрацюють з реабілітаційними відділеннями обласних лікарень Запоріжжя та Києва, а також зі Львівським військовим госпіталем. Таким чином охоплючи своєю программою Схід, центр та Захід нашої країни.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ