Новини

У Львові будуть лагодити дороги вночі


Робота не вовк – в ліс не втече, можна і вночі доробити. Депутати львівської міськради хочуть, аби дорожники ремонтували вулиці в темпу пору доби. Переконані: у такий спосіб “розсмокчуться” тягучки, відтак водії будуть дуже задоволені. Та, як виявилося, думали не тільки про керманичів, а й про робітників. Адже нічну працю пропонують підняти підрядникам зарплатню.
Дорожники скептично сприйняли можливі нововведення. Адже тоді зіб’ється внутрішній годинник і звичний розпорядок дня. Та й пояснюють: при нічному освітленні важко щось роздивитися. А на певних ділянках вулиць ліхтарі взагалі не працюють.
Депутати ж запевняють: вони й самі готові працювати по ночах. Звісно, якщо буде нагальна потреба або є намалюється екстрене засідання сесії міськради.
Та не всі з цим погоджуються. Хтось каже, що працювати краще по суботах, бо ж робота в нічний час буде дуже затратною для міського бюджету. А хтось – що це все-таки не компетенція міськради.
Але подумайте самі: зараз всі бідкаються на затяжний ремонт львівських доріг та постійні затори. А якщо вулиці почнуть латати серед ночі, то мешканці почнуть скаржитися на будівельні серенади під вікном, які заважають спати. Тож чи розумна така пропозиція?

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ