Новини

У Львові хочуть приєднати дитячий психоневрологічний диспансер до Чорнобильської лікарні


Тут, у дитячому психоневрологічному диспансері, Іванна Бронкевич лікує свого чотирирічного сина Артема.  Жінка заледве стримує сльози. Звістка про реорганізацію дитячого диспансеру її шокувала. Так що й слова вимовити не може. Невже чиновники хочуть в дітей відібрати цей заклад? – таке запитання не покидає тепер батьків ні на мить. Ані паперам, ані обіцянкам посадовців вони не вірять.

Як працівники диспансеру, так і батьки пацієнті впевнені: саме заради приміщень посадовці готові випхати їх за двері, а от реформою лише прикриваються. Реорганізацію медзакладу називають злочинною, а реформаторів – аферистами. Наш інсайдер розповів нам, що насправді відбувається в лікарні. Не на камеру лікарі кажуть – таких випадків у диспансері на пальцях не перелічити.

Частину дітей-пацієнтів з гострими станами планують відправити у дорослу психіатричну лікарню на Кульпарківській, частину – в чорнобильську, а ще частину частину- в лікарню в Дрогобич. І це замість сорока ліжкомісць тут, у диспансері. Батьки просять чиновників не економити на дітях. А лікарі благають – не різати психіатрію. Вони не знають, що чекає їх завтра. А от що буде з приміщенням, чиновники геть заплуталися.

Зараз на обліку у психоневрологічному диспансері перебуває майже 14 тисяч дітей. З першого серпня за наказом департаменту охорони здоров‘я львівської облдержадміністрації 60 ліжкомісць у цьому закладі скоротили до сорока. А на сайті облради опублікували проект рішення реорганізації цього медзакладу. Тепер слово за депутатами.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ