Новини

У Львові назріває конфлікт навколо дитячого харчування у навчальних закладах


Ситний обід – запорука продуктивної роботи мозку. У якості шкільного перекусу засумнівалося керівництво у львівських школах. Директор однієї з таких вважає, що якісно прогодувати школяра за 11 гривень – неможливо при теперішніх цінах. Аби потреби дітей переоцінили, очільник закладу на сайті місцевих петицій зареєстрував своє звернення.

У закладі навіть приблизно підрахували вартість поживного обіду для школяра за новими розцінками. У школі ж кажуть: батьки вже навіть розглядають варіант доплати за харчування своїх чад, втім поки розголос петиції набиратиме обертів, очікують на реакцію міськради. Однак там зазначають, вартість харчування не змінюватимуть, допоки бюджетний рік не добіжить кінця. У користі їжі на 11-12 гривень сумніваються й дієтологи. Запевняють: діти повинні харчуватися не менше, ніж дорослі.

Тим більше, що малечі потрібно вживати в тричі більше білків, ніж сформованому організму. А от у шкільному меню здебільшого переважають вуглеводи.  А поки в мерії чекають на завершення бюджетного року, у ініціаторів петиції є ще 50 днів, аби зібрати необхідну кількість підписів.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ