Новини

У Львові щонайменше 3 людини отруїлися чадним газом


Пані Марія користується газовою піччю усе життя і  ніколи надзвичайного нічого не ставалося. Лише зараз запалює зранку та ввечері, оскільки, блакитне паливо здорожчало. П’єц реставрувала у 2007 році. Каже правила безпеки при користуванні піччю доволі прості. Якщо ж неправильно користуватися і не слідкувати за своєї піччу, то можна надихатися чадним газом та потрапити до лікарні.

Медики кажуть, що своєчастна допомога може врятувати життя, тож потрібно слідкувати за симтомами отруєння. Серед яких: головні болі, запаморочення, блювота та судоми.  Якщо ж випадок доходить до госпіталізції постраждалого, то його поміщають у барокамеру. Де у організми під високим тиском поступає кисень. Внаслідок отруєння чадним газом у крові утворююється надлишок карбокси-гемоглобіну, що і шкодить здоров’ю.

Аби уникнути лікарні, неохідно аби у приміщенні була постійна вентиляція свіжого повітря. Серед основних проблем це герметичність пластикових вікон, кажуть спеціалістів. Через яку і може накопичитися газ в квартирі. Тож доведеться вирішувати, що важливіше: гаманець чи здоров’я. До слова з початку року від початку року на Львівщині отруїлися чадним газом більше 200-т людей. Загинули 17 людей.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ