Новини

У Львові відкрили Центр допомоги новонародженим


З десяток років тому, передчасно народжених немовлят вважали приреченими. Відтак, медики навіть не намагалися боротися за життя таких малюків. Однак нині завдяки новітньому обладнанню лікарям вдається творити дива. За 5 місяців з моменту відновлення роботи Львівського перинатального центру тут народилося понад дві тисячі дітей. Відтак, на базі пологового відкрили 34-ий центр надання допомоги новонародженим – «Колиску надії».

За допомогою новітнього обладнання лікарі не лише надаватимуть невідкладну допомогу, а й контролюватимуть життєвоважливі показники. Для відділення інтенсивної терапії новонароджених львівського центру «Колиски надії» придбали медичну та комп’ютерну апаратуру на суму в шість з половиною мільйонів гривень.

За 12 років роботи програми «Колиска надії» в Україні народилися більш як півмільйона малюків, з яких пацієнтами відділень інтенсивної терапії та реанімації стали майже 80 тисяч новонароджених. Загалом в цей проект інвестували 13 з половиною мільйонів доларів США з благодійного фонду Віктора Пінчука та оснащили сучасним медичним обладнанням 34 центри у всіх регіонах України.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ