Новини

У Львові затвердили правила для вуличних музикантів


Вуличні співи – невід’ємний атрибут культури старого міста. Гуляти центральними алеями Львова під музичний супровід для багатьох вже звичне явище. Однак є й ті, кому ці звуки заважають. Відтак, саме через скарги львів’ян у мерії вирішили взяти діяльність музикантів під свій контроль. Олег Галів музичне ремесло опанував самостійно – без репетиторства чи творчих шкіл. Зараз навіть працює над власним проектом та хоче створити свій гурту. Поділитися творчістю інколи виходить на вулиці міста. У тому, що у Львові взялися упорядковувати діяльність музик, хлопець нічого поганого не вбачає. Однак хлопець часто буває за кордоном і має змогу оцінити їх досвід у тому напрямку.

А от Кирило Кадєтов співає на міських площах ледь не щодня. Про можливе обмеження виступів вуличних музикантів чув і з цим не погоджується. Усі, хто хоче проводити виступи на центральній площі міста мусять у письмовій формі подати заяву до мерії і чітко прописати межі і концепцію такого виходу на люди. Пан Остап каже: дозвіл має, та все одно вважає це зайвим.

Візуально місто розподілили на декілька ареалів. На площі Ринок – заборонили користуватися звукопідсилювальною технікою, барабанами та духовими інструментами. На прилеглих до центральної до площі вулицях , як от , на підвальній не можна грати на ударних. А от за межами цих територій вже можна виспівувати на чому душа забажає. Однак варто зважати на рівень шуму. Пильнувати, чи дотримуватимуться музиканти цих правил відтепер буде спеціально створена комісія. Ну а право припиняти так звані непогоджені виступи залишили за муніципалами.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ