Новини

У Львові зібралися легенди українського спорту


Субота у компанії оліміпйців. На площі біля оперного театру зібралися легенди українського спорту. Вони взяли участь у пробізі та провели майстер класи для всіх, хто прийшов на захід. Стрибали тут навіть велосипедисти. Крім цього відбувся забіг усіх учасників олімпійського дня. Вони подолали дистанцію 500 м. Додатково Сергій Бубка здолав ще одну дистанцію.

Демонстрували свою майстерність й боксери. Поряд розминаються баскетболісти, трохи далі скелелази та гравці у настільний теніс.   Тут навіть у бадмінтон під дощем не бояться грати. Готуються показувати свої улюблені удари  теквондисти.  Важкоатлети теж з радістю вчили охочих робити ривок та поштовх.

Не щодня є нагода взяти урок в чемпіона Європи. Карате зовсім недавно стало олімпійським видом спорту, але майстер класи каратисти давали дуже впевнено. Борис використав шанс вийти на татамі із чемпіоном Всевітніх ігор з карате Станіславом Горуною.  Хлопцеві вдалось перемогти у нелегкій сутичці. А відзначають Олімпійський день по всьому світу, і це завжди тепле родинне свято спорту.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ