Новини

У МОН України реформували систему освіти для школярів


Мама першокласниці Улляни про цього річні нововведення у навчанні дізналася вже давно. Каже, що таким повним переворотом у викладанні приємно вражена. Самій же учениці 1-А у школі поки що все сподобалось.

Чи не найгучнішою цьогорічною реформою в освіті стало введення інтерактивних ігор, що будуть займати більшу частину шкільного часу малюків. Особливо навчання на конструкторах, що повинен мати кожен першачок.  За це дитина впродовж 2-х років не буде отримувати оцінок і табелів, однак батьків нова методика навчання не лякає. А для того, щоб під час розвиваючих ігор можна було працювати в командах, –  ще одним нововведенням молодшої школи стали одинарні парти, які можна виставляти у коло, аби гуртуватися.

Радісною новинкою стало й те, що у найменших урок триватиме усього 30 хвилин. Та раділа малеча не довго, адже саме з них і почнеться 12-річна школа.  Тобто цьогорічні першокласники на рік довше просидять на шкільних лавах.

Та все ж головною відмінністю у системі навчання Міністерство називає індивідуальний  підхід вчителя до учня.  А не пристосування дітей до єдиної системи, як це було раніше.  Саме з цими змінами Петро Порошенко і привітав сьогодні українську молодь.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ