Новини

Керівництво Київщини та Києво-Святошинського району проінспектувало нові соціальні об’єкти


У Києво-Святошинському районі відкрили нові соціальні об’єкти: відремонтований садок, нова амбулаторія та незабаром завершиться будівництво сучасної школи у селі Чабани.

Утеплені стіни, відремонтована покрівля, затишні кімнати та новий ігровий майданчик. Відтепер 280 дітей навчаються в оновленому закладі. Упродовж трьох років у дитячому садку «Яблучко» в селі Новосілки зробили капітальний ремонт будівлі. Витратили майже 5 мільйонів гривень, розповідає Мирослава Смірнова.

Для мешканців села Чабани відкрили амбулаторію сімейної медицини. У будівлі зробили капітальний ремонт. Медзаклад може приймати як дітей, так і дорослих. Оснащений новим обладнанням та має два ліжко-місця денного стаціонару.

Через 20 років після закладення фундаменту у Чабанах таки з’явиться школа. Відновили будівництво у 2016 році. Керівництво області та Києво-Святошинського району проінспектували хід будівництва. Це буде сучасна школа. Окрім класів, у закладі буде три ліфти, актовий зал, футбольне поле та два басейни. У школі буде 24 класи та зможе навчатись 720 дітей.

Два роки тому у проект будівництва додали ще басейн та спортивний комплекс. Наразі потрібно ще 120 мільйонів гривень, щоби завершити будівництво. Загальна вартість такої школи чимала – понад 205 мільйонів гривень. Окрім Чабанів, нові навчальні заклади також будують і в інших селах району, розповідає Вадим Гедульянов.

Наразі завершено зведення стін та закінчують покрівельні роботи. Завершити будівництво планують до початку осені. У планах – створення нових соціальних об’єктів.

Керівництво області також поділилось планами на цей рік. Окрім створення соціальних об’єктів, планують розвивати економіку.

За офіційними даними, у Новосілках та Чабанах проживає близько 14 тисяч людей, та насправді більше 20 тисяч. Тож розвиток соціальної інфраструктури – одне з головних завдання у Києво-Святошинському районі.

 

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ