Новини

У Скадовську пройшов всеукраїнський благодійний конкурс «Чорноморські ігри-2018»


У суботу, 28 липня, у Скадовську пройшов фінал XVI Всеукраїнського благодійного фестивалю «Чорноморські Ігри-2018».  Журі визначилося з іменами дітей, які посіли перші місця у своїх категоріях та зовсім скоро змагатимуться за Гран-прі вокального конкурсу.

Зірковими гостями другого дня заходу стали Ярослав Рогальський Божена Дар, Michelle Andrade, Kishe, Артем Пивоваров та гурт «Время и Стекло». До речі, саме завдяки фестивалю співачка Надя Дорофеєва отримала путівку на велику сцену, посівши перше місце на «Чорноморських Іграх» у 2004 році. Діти -конкурсанти мали можливість особисто поспілкуватись зі своїми кумирами   та перейняти  безцінний досвіт у досвідчених артистів української естради.

Юних виконавців , що змагатимуться Гран-прі вокального конкурсу визначали зіркові члени журі. До суддівського складу увійшли: Народний артист України Олександр Пономарьов, композитор  Руслан Квінта, викладач з вокалу Альона Савінова, продюсер каналу М1 Натела Чхартішвілі-Зацаринна,  продюсер Олена Мозгова , генеральний директор «Хіт Fm», Віталій Дроздов , продюсер телеканалу М2 Роман Муха, а також Надя Дорофеєва.

На XVI Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри» в цьому році зареєструвалося 563 конкурсанта. Після 2-х відбіркових турів в півфінал пройшло 50 вокалістів і вокальних груп дітей у віці від 6 до 16 років.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ