Новини

У Стамбулі Оксана Лівач та Анастасія Шустова здобули золоті медалі


Тренер Андрій Пістун налаштовує Анастасію Шустову на сутичку. Декілька настанов і вперед перемагати. І вона змогла. Жодній із 10 суперниць Настя не поступилась. Почала сутичкою із німецькою борчинею, і саме вона за словами спортсменки була найважча. У фіналі зустрілась із росіянкою.

Коронний удар Шустової – кидок через бедро. Якщо добре кинути, каже спортсменка, то суперниця перекидається на лопатки, то отримуєш 4 бали. А от у ще одної переможниці чемпіонату Європи Оксани Лівач є інший коронний прийом.  Для спортсменки це золото вже далеко не перше. Вона два роки поспіль ставала чемпіонкою серед юніорів. Тому і у Стамбулі була націлена лише на перемогу.На шляху до неї були три сутички. Спочатку проти румунки, потім на Оксану чекав поєдинок вже з добре відомою білорускою.

Спочатку сутички Оксана програвала суперниці 6:0. Але зуміла зібратись і не лише зрівняла рахунок, а й здобула перемогу 9:8. У фіналі Оксану знов чекала постійна конкурентка із Туреччини. Останнього разу Лівач програла їй на дорослому чемпіонаті Європи. У загальнокомандному заліку українські борчині посіли друге місце. Перше за росіянками, а третє за туркенями.  Зараз українки готуються до Чемпіонату України серед дорослих, який відбудеться на початку липня у Хмельницькому. На ньому відбиратимуть спортсменів до світової першості.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ