Новини

У Стокгольмі відбувся етап Діамантової ліги


22-річний Абдерахман Самба з Катару продовжує свою переможну серію на дистанції 400 метрів із бар’єрами. Цього разу Самба оновив рекорд Діамантової ліги й азійського континенту, установивши час 47,41 с.  Так само без шансів, але на дистанції у 200 метрів, залишив своїх суперників Раміль Гулієв із Туреччини. Його результат — 19,92 с.

Бріанна МакНіл із США фінішувала першою на дистанції 100 метрів із бар’єрами з результатом 12,38 с, що стало новим рекордом стокгольмського етапу й оновленням найкращого результату цьогорічного бігового сезону.  19-річний кубинець Хуан Ечеварія у Стокгольмі показав результат 8,83 м у стрибках у довжину. У жіночому секторі стрибків у висоту Марія Ласіцкене здобула 42-гу перемогу поспіль і стала першою із результатом у 2 метри.

Українка Юлія Левченко повторила свій особистий найкращий результат сезону — 1,94 м та фінішувала четвертою. Сьомий етап Діамантової Ліги відбудеться в Парижі 30 червня. Але перед тим легкоатлетична еліта зустрінеться 13 червня у чеській Остраві на змаганнях Ostrava Golden Spike.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ