Новини

У столичному благодійному магазині дають нове життя старим речам


І сам не вдягнеш, і викинути шкода. Для багатьох українців прибирання у гардеробі стає справжнім випробовуванням.Та зробити це не так вже й просто, адже більшість дитячих будинків зараз відмовляється приймати гуманітарну допомогу.  У столичному благодійному магазині навіть текстиль неналежного стану не опиниться на смітнику, – тут старим речам дають нове життя.

Кожен може віддати одяг, що роками припадає пилом на полиці. Якщо ж ви принесли трендові або зовсім нові речі – їх відкладуть для продажу, а виручені кошти передадуть на благодійність.  Для Юлії це вже не перша пожертва. Тут вона не тільки віддає, але й купує. Та коли своє вбрання вже набридло і хочеться обміняти на щось інше, – на допомогу прийде «Банк одягу». В імпровізованій гардеробній кожен зможе залишити непотрібні речі та й собі прихопити вподобане. Головна умова – забирати не більше 5 одиниць.

Якщо у вашому будинку головним болем став не лише непотрібний одяг, а й старий мотлох, який викинути рука не підніметься – сміливо несіть у «Музей непотрібних речей». Швейні машини, магнітофони, праски, фототехніка та навіть ікони – тут не пропаде нічого.Тож наважившись перебрати старі речі у своєму домі – не поспішайте нести їх до смітника. Адже те що для вас – непотріб, для когось може стати справжньою знахідкою.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ