Новини

У столичному громадському транспорті здорожчає ціна на проїзд


Як під’їжджає до  зупинки громадського транспорту столичний тролейбус чути за кількадесят метрів. Шум та страшенний гуркіт супроводжують пасажирів і впродовж усієї подорожі занедбаним «рогатим». Наразі таке «задоволення» коштує чотири гривні, утім вже зовсім скоро за проїзд доведеться сплачувати удвічі більше.  У мерії запевняють, такий економічний стрибок у транспортній інфраструктурі є необхідністю. Адже без підвищення тарифів, столиці не уникнути кризи у транспортній сфері.

«Отримані від підвищення тарифів кошти, будуть спрямовані на розвиток транспортної інфраструктури, на ремонт та закупівлю рухомого складу. підвищення заробітних плат тим, хто працюють в комунальних транспортних системах», – заявив Віталій Кличко.

Та дехто з депутатів у це не вірять та називають чергове підвищення тарифів – банальним «відмиванням коштів». Тож у КМДА зареєстрували проект рішення, який у разі його ухвалення, заборонить піднімати ціни на проїзд у комунальному транспорті.

Очільник фракції «Свобода» Юрій Сиротюк прокоментував ситуацію:  «На нашу думку, отаке підвищення цін без економічних розрахунків, просто вдвічі розширює горизонт корупції.   Перше – це потрібно зробити реальний аудит транспортної сфери, розрахувати реальний пасажиропотік, реальну собівартість. Для цього потрібно ввести єдиний електронний квиток».

Реакція людей не забиралася і кияни вийшли під стіни КМДА, аби висловити своє невдоволення. Та несподівано до акції протесту долучилися і самі транспортники, підняттям заробітної плати яким і аргументують збільшення вартості проїзду. Коли ж протест під стінами КМДА не привернув уваги  посадовців усередині,  люди вирішили самі навідатися до них. Тай такі радикальні методи не надто привернули увагу посадовці. Депутати просто розійшлись на перерву. Тож уже з 14 липня мешканцям та гостям столиці таки доведеться плати за користування комунальним транспортом по 8 гривень. Якщо ж придбати проїзний документ – то зекономити можна буде півтори гривні.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ