Новини

У столичному парку виловили вже понад сотню мертвих птахів


Усього за кілька днів, люди нарахували понад сотню мертвих качок  довкола місцевого озера.  «Я проживаю неподалік цього парку, часто тут прогулююсь. І щодо качок – тут раніше їх було значно більше,  а зараз немає такої великої популяції. Це навіює на думки, що їх або травлять, або тут з екологією якість проблеми», – розповідає місцевий мешканець Дмитро.

Цей парк – став улюбленим місцем відпочинку і для сім’ї Ольги. Сюди вони виходять на прогулянку ледь не щодня. Прийшли і сьогодні, аби підготувати тих пернатих, які залишилися. У раптове інфекційне захворювання качок жінка не вірить. Переконана – їх  вбили навмисне:

«Навряд чи можуть захворіти так одночасно і одномоментно всі загинути. Якщо це захворювання, то швидше за все вони якось поступово б гинули, а тут загинули буквально за 1 день. То швидше за все – їх потруїли», – зазначає Ольга.

Небайдужі одразу віддали кілька загиблих туш на експертизу. Днями активісти вирішили самотужки рятувати хворих тварин. Люди виловлювали качок з води, поїли активованим вугіллям та відправляли кволих до спеціального притулку. Чиїх це рук справа – наразі невідомо. Люди тільки припускають, що озеро може заважати місцевому забудовникові. Поки люди чекають результатів експертизи, та сподіваються, що кривдників птахів таки знайдуть і справедливо покарають. 

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ