Новини

У столиці спробували перепливти найбільшу річку України


Стартують спортсмени та Трухановому острові і здолавши дніпровські хвилі, фінішують на протилежному березі. Пропливаючих страхують рятувальники на човнах та байдарках. Усі охочі могли прийняти участь, без вікових обмежень. Андрій сьогодні вперше на такій дистанції. Хлопець прийшов з батьком та ще трьома братами, разом і готувались до запливу .

Прийшли позмагатись і спортсмени з досвідом. Наталія вже не вперше на подібному заході. Напередодні жінка здолала відстань в 4 кілометри, запевняє, сьогодні впоралась добре. Проте поборотись за першість прийшли і аматори. Олексій довгий час тренувався в басейні і нарешті вирішив випробувати свої сили тут. Чоловік прийшов другим, але запевняє, результатом задоволений. Кожен із учасників, у такий спосіб закликає берегти річки та поводитись на воді відповідально. Організатори ж певні, такий захід буде яскравим прикладом для усіх поціновувачів відпочинку біля водойм.

Забруднення води в Україні чи не найнагальніша проблема. Ресурси Дніпра становлять близько 80% водних ресурсів усієї країни. Звідси  забезпечуються водою більше 30 млн населення та дві третини господарського потенціалу країни. Подивитися на заплив та повболівати прийшли і народні депутати. Чиновники певні, річку не лише треба берегти, а ще й по-можливості очистити. Проте з очищенням водойм влада не поспішає. Організатори ж обіцяють, своїми силами та за допомогою простих українців все ж підтримувати стан навколишнього середовища, і не дозволятимуть погіршити ситуацію.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ