Новини

У Сирії під час вибуху автомобіля у місті Афрін загинули 8 осіб


У сирійському місті Афрін, унаслідок вибуху автомобіля на продуктовому ринку загинуло щонайменше вісім осіб.  Ще 24, що перебували неподалік, отримали поранення. Усі вони були цивільними. Зазначається, що в машині була закладена вибухівка, також була виявлена і друга, але її встигли знешкодити ще до активації.

Місто розташовується недалеко від кордону з Туреччиною, де турецька армія повинна розпочати військову операцію. Метою якої є «розгром терористичних формувань» Робочої партії Курдистану на північно-західній території Сирії, що і могло послужити причиною теракту. У той же час повідомляється, що подібні вибухи відбувалися кілька днів тому в районах міст Азаз, Рае і Ель-Баб, що також розташовані поруч із турецьким кордоном.

Водночас Суданський президент Омар аль-Башир прибув з візитом до Сирії. Це перші відвідини Дамаска очільником арабської держави з початку громадянської війни в країні. Сирійський президент Башар Ассад зустрів суданського президента в аеропорту. Обидва лідери провели переговори в президентському палаці щодо розвитку ситуації у регіоні та Сирії.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ