Новини

У Тернополі двоє містян перетворили однокімнатну квартиру на оригінальну теплицю


Ззовні наче звичайна квартира у багатоповерхівці, але насправді це незвична теплиця. Така чудернацька ідея — двох тернополян. Трави, пророщену пшеницю, соняшник і горох у них купують чимало ресторанів. Та про велике приміщення за містом підприємці лише мріють – тому вирішили для початку зробити теплицю з орендованої квартири. І вже за півроку незвичний бізнес почав приносити прибуток. Але займаються цим не лише через гроші.

Один з власників теплиці-квартири Олег. Раніше він був поліцейським. Але зараз охоче працює над безвідходним виробництвом. Наприклад, з пророщеної пшениці, яка не продалася, робить спеціальний напій. Замовляють його спортсмени з усієї України.

Схожа велика теплиця знаходиться за декілька кілометрів від міста. Її створила родина, яка впроваджує закордонний досвід вирощення мініатюрної зелені. Кажуть, вона зараз популярна. І не лише серед вегетаріанців.  Спершу маленьку зелень засівають у спеціальні палети. І вже за два тижні – рослина готова для продажу. Тут вирощують амарант, фенхель, гірчицю, соняшник і навіть гречку. Ба більше, у теплиці молода пара вирощує навіть їстівні квіти. Вони останні півроку розлітаються по всій Україні.

А ще молоді люди вирощують салати незвичним шляхом. Пучечки рослин просто плавають у воді. Тож салат дозріває на 2 тижні швидше, ніж у ґрунті. Це ще й корисніше, бо до нього не додають мінеральні добрива. Про цю технологію дізналися на німецьких сайтах і вирішили впроваджувати в Україні. Результатом задоволені.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ