Новини

У турецькій провінції Текірдаг зійшов з рейок швидкісний потяг


Поїздка від турецького міста Капікуле до Стамбулу стала найжахливішою у житті для майже 360 пасажирів. Потерпілі розповідають, що після сходження вагону з рейок, усі моментально опинилися в уламках та без свідомості.

«Наскільки я знаю, потяг йшов дуже швидко. І коли він раптово натиснув на гальма, я гадаю, усі ми одразу опинилися за потягом. Ми були розкидані навколо потягу», – розповідає потерпіла.

Передбачити катастрофу не міг ніхто. Адже за день до аварії, цим самим маршрутом успішно пройшли ще 7 потягів. Рятувальну операцію ускладнювало суцільне бездоріжжя у місці перекидання. Каретам швидкої допомоги доводилось довго добиратися до потерпілих. До порятунку також долучили гелікоптери, що транспортували найважчих пацієнтів.

Офіційної версії, що спричинило катастрофу, ще не висували. Однак, теорії уже висувають,  мовляв причиною аварії міг стати зруйнований внаслідок негоди міст. У свою чергу мерія міста Чорлу, куди транспортували потерпілих, закликала громадян здавати кров для порятунку важко травмованих пацієнтів.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ