Новини

У Вишневому розпочався Відкритий Всеукраїнський турнір з фехтування на шаблях


Андрій  Сластєв демонструє чіткість і точність ударів, логічний прорахунок і майстерність володіння. Хлопець вже 6 років займається фехтуванням. Серед учасників турніру багаторазові  переможці змагання на шаблях.  Ігор двічі перемагав на Всеукраїнських турнірах, а цього року  став переможцем міжнародного  змагання з фехтування.

На змаганні і найпалкіші вболівальники юних спортсменів – батьки, бабусі й дідусі. Вони  не лише підтримують конкурсантів під час змагань, але  й  кожного дня заохочують до спортивних звершень.

Турнір з фехтування відбувається спочатку  у вигляді группового етапу зі змагання  всіх проти всіх для формування рейтингу, наступний етап- індивідуальна першість.На турнірі представлені три вікові групи  в яких змагаються учасники віком до 13 років. Усього близько сотні учасників з різних  міст України. Такі змагання організовують під патронатом районної влади. Загалом керівництво Києво-Святошинської райдержадміністрації сприяє розвитку спортивних секцій в районі та зведенню нових майданчиків, де могло б навчатися підростаюче покоління олімпійців.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ