Новини

Учасник бойових дій під Дебальцево відтворив у пам’яті події чотирирічної давнини


18 лютого 2015 з-під Дебальцевого українські військові виходили під безперервні обстріли сепаратистів. До звуків вибухів градів наші воїни звикли на стільки, що засинали під них як під мамину колискову, розповідає свідок тих події, капітан Ігор Костенко. У лютому 15-го він був командиром роти 25-го окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь». До війни чоловік був інженером, мав свій бізнес  та тьох синів. Утім коли на Майдані загинув брат Ігоря, чоловік не зміг залишитися осторонь тих подій, що відбувались в країні. Поїхав на Схід. Бойовий офіцер безосередньо брав участь у виведенні українських військових  з оточення бойовиків.

Ігор воював на Сході більше року. І от, 10 лютого рота під його командуванням вийшла з оточення. Допомагала бійцям у цьому 128 та 30 бригади. Капітан з усмішкою згадує перші відчуття після звільнення.

Тепер 25 батальйон – це побратими на все життя. Вони підтримують зв’язок однин з одним, хоча тридцяти чотирьох з них, на жаль, уже немає. Ігор ділиться: найважче, що є на війні – це усвідомлювати, що діти і кохана дружина чекають і не знаходять собі місця.

Ті трагічні події на все життя закарбувалися в пам’яті мільйонів українців, а особливо учасників боїв на Дебальцівському плацдармі.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ