Новини

Учасниці «Mrs. Ukrainian World» взяли участь у благодійному аукціоні


Краса врятує світ. І конкурсантки «Mrs. Ukrainian World» доклали зусиль, аби цей вислів набув буквального значення. Напередодні конкурсу організатори влаштували вечірку нового формату Charity party, назва якої говорить сама за себе. Фіналістки національного відбору підготували лоти, які розігрувались між поважними гостями вечора. На благодійному аукціоні були представлені унікальні речі ручної роботи привезені з різних куточків нашої країни. Кожна конкурсантка розповідає про свій лот з особливим натхненням.

Аукціон направлений на збір коштів для дітей Пугачовського інтернату, а саме на облаштування нового спортивного майданчику. До шляхетної  мети конкурсантки  поставилися з усією відповідальністю, адже  кожна і сама виховує власних діточок. Деякі учасниці вважають найбільшою своєю гордістю та досягненням саме обдарованих спадкоємців.

Кожна з конкурсанток може похизуватися певними досягненнями у різних сферах,  адже конкурс «Mrs. Ukrainian World»  далеко не лише про красу. Проте цього вечора все ж оцінювали не самих конкурсанток, а лоти, які вони підготували. Ціна за кожен стартувала від однієї тисячі гривень. Фавориткою аукціону стала учасниця з Вінниці.  Творіння Світлани Реп’ях пішло з молотка за сім тисяч гривень. Загальна сума зібраних на аукціоні коштів становить 65000 гривень, а це означає, що ще одна дитяча мрія здійсниться.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ