Новини

Україна опинилася в п’ятірці лідерів «алкогольного» рейтингу


Україна входить до п’ятірки країн з найбільшими витратами на алкогольні напої. Про це повідомив голова Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. Дорошенко уточнив, що середня вартість горілки в обсязі 0,5 літра за офіційними даними склала 82 грн. Такі дані були зафіксовані на кінці березня поточного року. Якщо в Україні підвищиться акциз до мінімального розміру аналогічного збору в Європі, то такий же обсяг горілки буде коштувати 91 грн.

Також голова Асоціації пояснив, що нинішня ціна горілки в Україні в перерахунку на європейську валюту становить 2,8 євро, але за рівнем витрат на алкогольні напої з урахуванням купівельної спроможності громадян наша країна опинилася в п’ятірці лідерів.

За даними Міністерства сільського господарства США, у процентному співвідношенні українці витрачають на алкоголь більше всіх: 8% від сімейного доходу. У даних українських органів статистики на ці види товарів йдеться лише про 3% від сімейного доходу.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ