Новини

Українець загинув на заробітках у Польщі від земельного обвалу


Ось тут під стінами королівського замку Вавеля у польському Кракові вихідними засипало землею будівельника. На місце події негайно вирушили швидка, поліція та рятувальна служба.

Робітникові 45, на заробітки приїхав з України. Щоб витягнути його з-під завалів довелося застосовувати спецобладнання. Чоловік ще був живий, його одразу відвезли в реанімацію. Так не опритомнівши, у лікарні він помер.

Усі працівники були тверезими. Тож зараз слідчі перевіряють, чи не було порушень під час виконання робіт та чи мала компанія всі дозволи. Влада міста вже висловила співчуття родині загиблого українця.

І це далеко не перший нещасний випадок із нашими заробітчанами. Наприклад, рік тому українка втратила руку, працюючи у пральні в Польщі. Кінцівку затисло у пральній машині. А власник відмовився розрізати техніку, натомість змусив чекати, доки майстри її розберуть. А у вересні минулого року на будівельному майданчику житлового комплексу в центрі Лодзя 28-річний українець впав з 15 поверху, чоловік помер на місці.

Зараз на території сусідньої Польщі перебуває один мільйон і двісті сімдесят тисяч українців. Дослідження провела компанія, що займається вивченням поведінки користувачів мобільного зв’язку. Проте ані дані про видані візи, ані кількість дозволів на роботу чи постійне проживання, ані страхові внески не дають повної інформації про реальну кількість заробітчан. Часто вони працюють неофіційно. Відтак потрапивши у халепу, заробітчани ризикують залишитись сам-на-сам зі своєю проблемою.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ