Новини

Українські політв’язні продовжують своє голодування


Наталія Каплан розповідає про зустріч з братом – Олегом Сенцовим. Першу за чотири роки.

«Могу сказать, что Олег очень сильно постарел с того момента, как я его видела в последний раз, а єто было еще в Ростове-на-Дону. Морщины прям достаточно глубокие. Очень сильно похудел. За время голодовки он потерял 15 кг уже. Сейчас он весит 75 при росте 190 и продолжает терять вес.»

Save  Sentsov промовляють на акціях від маленького Бахмута на Сході України до Нью-Йорка. Ніхто не вірить, що він дійсно очолював терористичну організацію. А саме за це Сенцова засудили на двадцять років суворого режиму. Уже майже 60 днів режисер голодує. Вимагає звільнити всіх українських політв′язнів.

Минулого тижня вже другий строк отримав Володимир Балух. Активіст з Криму опинився у в’язниці за те, що повісив український прапор над своєю оселею. Силовики не забарилися з обшуком. Вигадали привід: нібито підозрюють Балуха у крадіжці запчастин до трактора, під час обшуку нібито знайшли у нього вдома декілька патронів та тротилові шашки. І арештували. Уже за гратами відкрили нову справу – за звинуваченням у побитті начальника СІЗО. П’ятого липня Володимиру за це присудили п’ять років тюрми та штраф – десять тисяч рублів.

Балух голодує ще з середини березня. За цей час його здоров’я значно погіршилось. Але здаватись чоловік не планує. Адже впевнений – його судять, бо бояться. Про це звинувачений пише в своєму листі до Українців.

«Правда і в тім, що більше за постріли гармат і пуски балістичних ракет, патологічно брехливий кремлівський режим боїться одного слова Правди. Фарс, розігнаний зрадниками України, в купі з посіпаками кремля, із моєю, вже третьою за останні 2,5 роки, судимістю це безперечно доводить»,- написав Володимир  Балух у  листі до українців.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ