Новини

Українці почали збирати дітей до школи


Ілона – мати двох хлопчиків близнюків чотирикласників та донечки п’ятикласниці. Зібрати дітей до школи – неабияк б’ють по гаманцю сім’ї. Як досвідчена мама,  жінка учнівські покупки розбиває на все літо. Канцелярію придбала одразу після останнього дзвінка. По завершенню шкільного року – вона дешевша. А от на форму для синів готова витрати.

Жінка не приховує – економить, адже в одному костюмі синів до школи не поведеш. Тож зараз Ілона керується основним принципом, щоб ціна відповідала якості.

Та чотирикласнику Богдану – обирати форму не в радість. У його школі дрес-код одягу – чорний. Хлопцю ж до вподоби зелений. Та додає – школярам форма ні до чого.

Мами на шкільному ярмарку в один голос кажуть, зібрати хлопчиків до школи – дешевше аніж дівчаток.  Шкільні портфелі цього року на будь-який смак та гаманець. Від бюджетних до дорогих імпортних. Від стильних та модних до ортопедичних та анатомічних. Ціни стартують від шестисот гривень і до кількох тисяч.

Та продавці говорять, люди стали менше витрачати грошей на дитячі рюкзачки. Хтось економить і купує речі минулорічних колекцій, а хтось закриває очі на якість. Загалом форма, взуття, портфель та канцелярське приладдя – потягнуть щонайменше на кілька тисяч гривень. Тому завбачливі батьки купують шкільні сумки із якісних матеріалів – їх можна носити упродовж декількох сезонів. Це й стосується одягу – якісна форма служить довго і не рветься.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ