Новини

Українці зможуть звертатися за правовою допомогою до сімейних радників


Проблеми в сім’ї, психологічне, фінансове чи фізичне насильство, непорозуміння опісля розлучення – з усіма цими проблемами стикалися тисячі жінок і чоловіків. Та нині ці проблеми українцям допомагатимуть вирішувати сімейні радники. Це кваліфіковані, спеціально підготовлені фахівці, яким можна довірити домашні таємниці. Сімейний радник не лише вислухає, а й допоможе знайти вирішення проблеми.

У недалекому минулому Надія Філінська-Іваньо пройшла всі кола пекла невдалого подружнього життя: насилля, тиранія, невиплата аліментів. Проте зуміла самотужки з усім цим впоралась. І нині саме вона виконуватиме обов’язки сімейного радника. Більшість тих, хто потерпає від сімейних проблем, невиплати аліментів чи домашнього насильства не звертається за допомогою, бо відчувають страх і відчай.

Зневіра в ефективності таких звернень змушує продовжувати жити у розпачі. 90% жертв побутового насильства не звертаються до правоохоронців, відтак, досі не було ані достовірної статистики, ані законодавчих підстав захисту. Сімейні радники працюють безкоштовно, винятково на волонтерських засадах. Правові помічники вже допомагають в Києві, Одесі та віднині й у Львові. Невдовзі фахівці з’являться також в Миколаєві, Вінниці та Рівному.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ